Derin Gerçekler'de konuşuldu! Siyonist İsrail geri adım attı!

Siyonist İsrail zindanlarında elleri kelepçeli şekilde doğum yapacak olan Filistinli kardeşimiz Anhar Eldek'in hapisten çıkması yönünde karar alındı.

Habervakti.com'da gündeme gelen, ardından Genel Koordinatörümüz Bülent Deniz'in sunduğu Derin Gerçekler'de ekranlara taşınan Filistinli tutsak kadın esirlerden Anhar Eldek hakkında yeni bir gelişme yaşandı.

Siyonist İsrail zindanlarında elleri kepelçeli şekilde doğum yapacağı bilinen Filistinli Anhar Eldek hakkında yeni bir kararla hapishaneden çıkarılması kararı alındı.

Siyonist İsrail Mahkemesi, Damon Hapishanesi'nde esir Enhar ed-Diyk'in 40 bin şekel (yaklaşık 12 bin 500 dolar) kefaletle serbest kalmasına ve ailesinin yanında ev hapsinde tutulmasına karar verdi.

Filistin makamlarına göre, Siyonist İsrail cezaevlerinde 41'i kadın olmak üzere, yaklaşık 4 bin 850 Filistinli esir bulunuyor.

Her ne kadar Anhar Eldek'in durumuna sevinilse de İslam dünyası, Siyonist rejimin Filistinli kardeşilerimizin üzerinde uyguladığı zulmün son bulmasını istiyor.

İşte Derin Gerçekler'de Abdurrahman Dilipak ve Bülent Deniz'in gündeme getirdiği Anhar Eldek hakkındaki o bölüm:

Önceki Gönderi

Bu program çok ses getirecek! İddialı program KÜRSÜ başlıyor!

Sonraki Gönderi

11 Eylül Maltepe Mitingi hakkında merak edilenler canlı yayında konuşulacak!