Bülent Deniz: FETÖ, Türkiye'nin; İran, İslam aleminin; İsrail, dünyanın paralel devlet yapısıdır!

Siyonist rejim İsrail'in kendi kamu güvenliğine tehdit gördüğü için Filistin'den deport ederek giriş yasağı koyduğu, uzun yıllar Kudüs mihmandarlığı ve rehberliği yapan Bülent Deniz, Gaziantep İlim Yayma Cemiyeti'nde gençlere 'Kudüs'ü anlattı.

Gaziantep İlim Yayma Cemiyeti'nin farklı ülkelerden yabancı öğrencilerininde bulunduğu öğrenci yurdunda gençlerle hasbihal eden Habervakti Genel Koordinatörü Bülent Deniz, "Kudüs ve Etekleri" başlıklı sohbette Filistin ve Anadolu'nun derin bağları ve İslam Dünyası'nın neden Kudüs Bilinci merkezinde buluşmak zorunda olduğunun tarihsel perspektifi üzerinden örnekler verdi.

'KUDÜS ÖZGÜR DEĞİLSE HİÇBİR ŞEHİR ÖZGÜR DEĞİLDİR'

Üniversite öğrencilerine seslenen Deniz, "Kudüs özgür değilse hiçbir şehir, Mescid-i Aksa özgür değilse hiçbir mabed özgür değildir. Tarihi perspektiften anlatımlarla; dün içimizdeki Paralel Devlet Yapısı (PDY) FETÖ'yü; ordu, bürokrasi ve ekonomiden temizlemeye başlamasaydık, bugün Karabağ'da, Şuşa'da ezanlar okunuyor olmaz, El Bab, Afrin, İdlib'le Barış Pınarlarıyla mazlumlara, Fırat Kalkanı ile mustaz'aflara imdat ediyor olamazdık. Bu bir başlangıçtır. Yürüyüş Kudüs'edir. Navigasyona konum verin gidilecek adrese yazın Antep'ten Kudüs, Afrin'den Kudüs kaç km'dir? Kendi içimizdeki (PDY) Paralel Devlet Yapısı'nı temizlediğimiz gibi, İslam dünyasının paralel yapısını ve dünyanın paralel devlet yapılanmasını da temizleyeceğiz. İsfahan merkezli kripto Yahudilerin kontrolüne geçen derin İran bugün İslam Alemi'nin, İsrail ise dünyanın Paralel Devlet Yapılanmasıdır. Bu yapılar deşifre olmadan, çözülmeden ve sırtları yere gelmeden dünya da kimse rahat yüzü görmeyecek." sözleriyle sıradışı tespitlerde bulundu.