BİYOGRAFİ

Kudüs rehberi ve mihmandarı
Habervakti.com Genel Koordinatörü
Yazar.
Tv program yapımcı ve sunucusu.
...
İSRAİL KAMU GÜVENLİĞİNE TEHTİD olarak görüldüğü için, Filistin topraklarına girişi 10 yıl yasaklanan Bülent Deniz 1974 İstanbul doğumludur.

1992'de HOLLANDA'ya yerleşti.
Hollanda Türk toplumu sivil toplum kuruluşlarında uzun yıllar farklı alanlarda hizmetlerde bulundu.

2005 yılında Kudüs'e gittiğinde ''Neden Anadolu Müslümanları Mescid-i Aksa'yı Sahipsiz Bırakıyorlar?'' sorusuna cevap aradı.

2009 yılında Türkiye’ye kesin dönüş yaptı ve 2010 yılından itibaren özel sektör temsilcisi olarak Hac-Umre organizasyonu bünyesinde Filistin'e ve Kudüs-ü Şerif'e özel seferler düzenledi.

Türkiye'de ilk kez, KUDÜS ÜZERİ UMRE SEFERLERİNİ hayata geçmesinde büyük gayretleri oldu!

Sayısını unuttuğu kadar, Allah'ın lütfu ile Mescid-i Aksa'ya gitti.

Türkiye'den yüzlerce insanı KUDÜS'e götürdü! Gençlik Spor Bakanlığı projeleriyle, yüzlerce üniversite öğrencisini KUDÜS'le tanıştırdı! Önemli tecrübeler edindi. Gönüllü olarak Rehberlik ve Mihmandarlık yaptı!

Defalarca Gittiği Kudüs'e; 2017 Şubat ayında, yine bir sefer organize etmiş, Siyonist rejim kendisini Tel Aviv'de engelleyerek Aldığı Vizesini İptal Etmiş, İsrail Tarafından Filistin Topraklarından DEPORT EDİLMİŞTİR!
Siyonist rejim tarafından ‘’İsrail kamu güvenliğine tehtid’’ olduğu gerekçesiyle Filistin topraklarına giriş yasağı konulmuştur.

Filistin Davasını her platformda duyurmak için; çalışmalarına konferans, seminer, tv, radyo, internet ve yazarlık gibi alanlarda devam etmektedir.
Bülent Deniz, HABERVAKTİ.com sitesinin Genel Koordinatörlüğünü yapmaktadır....